Dünya Liderlerinin Tercihi…
Ellerinizdeki his FullFlex'in eşsiz ipliğinde gizli. Dayanıklılık ve uzun kullanım ömrüyle işletme maliyetlerinizi en aza indirirken, özellikle kuru ortamlarda sunduğu üstün tutuş ve hareket kabiliyetiyle üretimde en üst düzey verimliliği yakalayın.
المقاس:7(S) - 10(XL)
تحقق
Her elin kendine özel bir yapısı olduğundan yola çıkarak üstün örme ve karbon köpük kaplama teknolojileriyle geliştirilen FullForm, elinizle bütünleşerek en hassas işlerde dahi en yüksek tutuşu sağlıyor. FullForm’u elinizden çıkarmadan günlük iş akışınız boyunca kullanabilirsiniz.
المقاس:7(S) - 11(XXL)
تحقق
Endüstriyel alanlardaki farklı işlerin üstesinden tek bir eldivenle gelmenizi sağlayan FullFend, çift katlı yüzeyi sayesinde çalışma konforunu düşürmeden dayanıklılığını artırarak firmanıza hız katmak için tasarlanmıştır. FullFend’i günlük iş akışınız boyunca elinizden çıkarmadan kullanabilirsiniz.
المقاس:7(S) - 11(XXL)
تحقق
Tamamen yağlı ortamlarda kullanım için özel olarak tasarlanmış olan FullFlex Double, gücünü çift kaplamalı yapısından alıyor. Esnek yapısı sayesinde kullanım kolaylığından asla ödün vermeyen FullFlex Double, birinci kaplama ile su ve yağ geçirgenliğini sıfıra indirirken ikinci kaplama sayesinde de kaydırmazlığı garantiliyor.
المقاس:8(M) - 11(XXL)
تحقق